veebilehed

Veebileht

Hansatuled.ee

Mis värk oli? Hansa tulevärk!

Hansa Ilutulestikud OÜ vajasid uut veebilehte ja e-poodi, vana ei olnud mobiilisõbralik ning jäi ajale jalgu. Vinged ilutulestikutooted on väärt tänapäevasemat, värskema disaini ja erinevate funktsioonidega kodulehte. Ka meie klient on väärt e-poodi, mille tellimusi oleks mugav hallata.

 

Leht enda kasuks tööle

Hansatuled.ee sai täiesti uue WordPressi theme’i, ilme ja sisu. Loodava kodulehe puhul oli väga oluline, et seda saaks turundust tehes enda kasuks tööle panna – jälgida veebiliiklust, koguda potentsiaalsete klientide e-maile jms. Lisasime toodetest uued fotod ning enamikele toodetele ka videod ja muu lisainfo, mis aitaks inimestel kiiremini ostuotsust teha. Täiesti uus vidin lehel on edasimüüjate kaart.

Hansatuled.ee veebileht

Lihtsamini, kärmemini ja sujuvalt

E-pood on liidestatud DPD-ga, nii et halduspaneelilt saab klient vajaliku infoga saadetiste pakisildid otse välja printida. Varem oli see käsitöö. Kõik ilutulestike ja muude pakutavate toodete tellimused jõuavad nüüdsest järjekorras tellimissüsteemi, võimalik on jälgida laoseisu, makseid, pakkimisseisu. Maksekeskuse kaudu toimivad maksed ja meie kliendi töö on muutunud oluliselt lihtsamaks.

Hansatuled.ee