veebilehed

Joogastuudio

Joogastuudio.ee on üks huvitav leht. Loomulikult oli tellijal soov huvilisi joogatundi kutsuda, kuid lehe põhiline eesmärk on panna inimesi enda sisse vaatama ja oma elu üle mõtisklema.

Usaldus

Kuidas läbi usalduse oma kliendibaasi kasvatada? Kuidas saada potentsiaalsete klientide kontaktid mõjumata agressiivselt? See oli väljakutse ja vastus on tasakaal. Koduleht kogub läbi lead’i kontakte, kuid samas ei ületa pealetükkivuse piiri ning pakub samaaegselt külastajale lugemiseks ka väärtuslikku sisu. Kui koduleht on oma eesmärki täitnud, pakkunud külastajale põnevat lugemist ja huvi tekitanud, on tal võimalus end läbi kodulehe registreerimisvormi joogatundi ka kohe kirja panna.

hea seoga veebilehed

SEO (search engine optimization)

Koduleht pakub kvalitseetset sisu, mille oleme Google’i otsingumootorite jaoks optimeerinud, nii tuleb leht otsingumootoritest paremini välja. Lehelt leiab üleüldist infot jooga kohta, blogipostitusi ja muid huvitavaid sisutekste.

joogastuudio, hea SEO veebileht

Ei saagi kunagi valmis

Joogastuudio koduleht ei saa tegelikult kunagi valmis, sest statistikat tuleb jälgida ning tekste pidevalt muuta, kui tahta otsingumootorites püsivalt head tulemust saavutada. Lehekülastaja näeb aga sellest olenemata õhulist ja modernset veebilehte.