veebilehed

veebileht

Playday.ee

Meie kliendiks oli Pärnu Linnavalitsus ning meil tuli luua täiesti uus domeen ja koduleht ürituste sarjale PlayDay, mida veel kunagi toimunud ei olnud. Mänguline teenuste disaini konverents Pärnus, mille eesmärgiks on aidata ettevõtetel arendada oma teenuseid ja tooteid, sai endale veebikodu playday.ee.

Theme'i valik

Pakkusime kliendile välja erinevate suundadega WordPressi theme’d, mis oleks piisavalt erinevad, ent võiks meie meelest antud ürituste sarjale sobida. Valituks osutus mänguline theme – et oleks ikka mängulise konverentsi nägu. Meie ülesandeks jäi seda veel sobivamaks modifitseerida.

theme valik playday kodulehe valmistamine

Väljakutse

Kuidas näidata kodulehel konverentsi mitmekülgset ja sisutihedat programmi nii, et see oleks silmale lihtsasti hoomatav ja mõistusele kergesti arusaadav? Töötasime välja lahenduse ja lisasime ka registreerimisvõimaluse konverentsi valikettekannetele. Kliendilt saime kodulehele sisutekstid, liigendasime need ja leidsime viisi, kuidas ürituse sloganid sujuvalt tekstidesse integreerida. Tekitasime kodulehele ka mitmekeelsuse vastavalt kliendi valitud kodulehe osadest.

väljakutse Playday kodulehe valmistamine

Pilkupüüdev disain

Lõpptulemus on jõuline, värviline ja modernne. Kasutusse võeti palju pildimaterjali ja lisati hulga mängulisi animatsioone.

veebilehe disain, Playday kodulehe valmistamine