veebilehed

Veebileht

Rannarootsikeskus.ee

Rannarootsi keskuse eesmärk on olla läänemaalaste seas eelistatuim ostu- ja vaba aja veetmise keskus. Seda mõtet ei toetanud aga kuidagi ajale jalgu jäänud veebileht, mis kangesti remonti vajas. Tihti on lihtsam vanast buldooseriga üle sõita, kui et hakata vana lappima. Nii piltlikult öeldes juhtuski.

Mida meilt oodati?

Kliendi soov ja nägemus oli lihtsa struktuuriga minimalistlik veebileht, mis edastaks kõik olulise selgelt, kiirelt ja loogiliselt. Lähtudes eesmärgist sündis rannarootsikeskus.ee, mis annab ülevaate keskuse sündmustest ja ostuvõimalustest ning on atraktiivne ka koostööpartneritele.

rannarootsi sisu, veebilehe valmistamine

Meeskond tööhoos

Kõigepealt panime paika kliendile sobiva struktuuri ehk wireframe’i, mille peale disainer lõi kodulehe visuaalsed kavandid. Olemasolev stiiliraamat pakkus meie rõõmuks laia valikut värve, kuid samas aitas hoida õiget kurssi. Eelnevad etapid kliendiga kinnitatud, viis veebiarendaja ideed ka ellu ning lõi WordPressi sisuhaldussüsteemile täiesti unikaalse theme’i.

 

rannarootsi sisu meeskond hoos, veebilehe valmistamine, arendus

Mis lõpuks sai?

Klient sai soovitud minimalistliku ja informatiivse ent täiesti unikaalse veebilehe. Lehel kajastub info keskuse kaupluste, ürituste, vabade rendipindade ja muude pakkumiste kohta. Kauplused saavad Rannarootsi keskuse kodulehel kajastada oma käimasolevaid kampaaniaid ning lehele lisavad väärtust toredad liikuvad elendid ja interaktiivne majaplaan. Ostja leiab kiiresti olulise ning meie oleme tööga rahul.