veebilehed

e-pood

Rehvidiil.ee

Veebipood rehvidiil.ee võimaldab reaalajas töödelda enam kui 10 000 toote sageli muutuvat informatsiooni ja pakub ostjale lihtsat toodete filtreerimisvõimalust, et leida laia valiku hulgast sobiv toode.

Ideaalne kombo

Klient teadis rehvimaailmast kõike, aga ei osanud teha e-poodi. Meie oskasime teha e-poode, aga rehvide alal just kõige suuremad professionaalid ei olnud. Koostöös tuli meil luua veebikeskkond, mis koondaks ostja jaoks kokku kuue Euroopa suurema rehvilao tootevaliku ja pakuks ostjale võimalikult palju asjakohast infot. Vabalt! Saab tehtud!

rehvidiil

Eeltöö ja edasine kulg

Kaardistasime Eesti suuremad rehvimüügiga tegelevad e-poed, testisime nende ostumugavust, analüüsisime eristuvust konkurentidest ning koostöös kliendiga saime paika uue kodulehe funktsionaalsuse, mille eesmärk oli olla ostjale kasutajasõbralik. Koostööpartneriks valisime Limegrow, kelle kaudu saime API, mis võimaldab Euroopa suurtarnijate andmebaase feed’ina kasutada. API aitasime kliendi kodulehega siduda.

eeltöö rehvidiil

Disain ja vidinad

Disaini osas olid antud vabad käed ja CVI puudus. Kujundasime bännereid, genereerisime lööklauseid, lisasime kampaaniapindu ning kujundasime blogipostitusi.

Lõpptulemus

Töötas! Tänu põhjalikule eeltööle, testimisele ja arendusele pole seal ka midagi imestada. Valmis Zone veebiserveris majutatud ja Magento tarkvaral töötav kaasaegse disainiga e-pood, mis töötab ligi 90% ulatuses automaatselt, vahendades tellija infot tarnijale, koostades arveid ning tehes kõike muud, mida ostu vormistamiseks vaja. Otsi, filtreeri ja osta nutitelefonis, tahvlis või läpakas, oota kullerit ja sõida!

lõpptulemus rehvidiil