veebilehed

veebileht

Wineco.ee

Kliendil oli koduleht olemas, kuid ettevõte plaanis laiendada nii tegevusvaldkonda kui ka e-poe pakutavat valikut. Wineco üks põhieesmärk on pakkuda Eesti korterelamutele renoveerimisteenuseid ning oli saabunud hetk, kus tuli renoveerida ka olemasolev koduleht, nüüd uues kuues wineco.ee.

Kui klient teab, mida tahab...

…ja sa oskad teda kuulata, siis võivad asjad päris ladusalt sujuda. Kuigi Murphy ei ole ärimaailmast kadunud, on kliendi teadlikkus ikkagi eelis. Meie kliendil oli konkreetne soov ning kindel välimuslik eelistus. Selle alusel leidsime sobiva WordPressi theme’i ja hakkasime järk-järgult tema nägemust ellu viima.

wineco sisu mida oodati

Sisu ja fotod

Sisutekstid ja osa pildimaterjali saime kliendilt, kuid päris palju illustratiivset otsisime ja lisasime meie. Visuaalid pidid olema kenad, seostuma sisuga ja neid pidi olema palju. Sisu temaatika oli aga väga spetsiifiline, seega polnud fotosid üldse nii lihtne leida. Võhikutena kliendi spetsiifilises valdkonnas olime sunnitud end kõigepealt kurssi viima meie kliendi pakutavate teenustega, alles siis oli mõeldav pildikeeles sisu edasi andmine. Hakkama saime!

wineco fotod