E-turundus & sisu

Veebilehe turundamise strateegia on iga ettevõtte puhul ainulaadne ning nõuab sihikindlust ja konkreetsust. Töö algab ettevõtte sõnumist ja visuaalsest identideedist ning jätkub unikaalse kodulehe ülesehitamisega, millesse oleme valmis integreerima oma teadmised disaini, veebisisu, struktuuri ning kvaliteetse SEO turundusest. Kodulehe edukus on prognoositav ja planeeritav ning sellega peaks juba arvestama eeltööd tehes.

E-poodide turundusstrateegia väljatöötamine

Mõtleme välja kindla taktika ning tegevusplaani, millele toetudes saavutada soovitud eesmärgid.

Sotsiaalmeedia/e-posti turundus

Pakume sotsiaalmeediaplaane ja e-posti erinevaid turunduslahendusi eesmärgiga suhelda aktiivselt klientidega ja püsida pildis nii olemasolevate kui ka uute klientide jaoks.

Reklaamtekstide kirjutamine

Sisuloome teenus hõlmab endas kõikvõimalikku kirjasõna kasutamise võimalusi. Olgu selleks tootekirjeldused, uudiskirjad, blogipostitused, Twitteri säutsud või veebilehe sisutekstid

SEO

Optimeerime veebilehe nii, et see oleks otsingumootoritele hästi nähtav. Selleks analüüsime lehe kiirust, sisu, teksti liigendust, võtmesõnu ning muid otsingumootori tulemusi mõjutavaid asjaolusid.

Disain

Kasutades läbivalt sama esitlusloogikat, värvikombinatsioone, pildikeelt ja kirjastiile, suudame luua mõjusad visuaalsed elemendid, mis loovad ettevõttest tervikpildi ning meeldejääva kuvandi. Joonistame valmis ikoonid ja bännerid, kujundame uudiskirjade põhjad ja veebikomponendid ning disainime ka kõikvõimalikke erilahendusi